forum UE Wrocław
Wyszukiwarka pracowników UE Wrocław:
GooglePrzeszukaj forum oraz stronę główną UE

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Finanse i Rachunkowość ZIF
Autor Wiadomość
pelka_ 

Wysłany: 2011-08-08, 22:05   

Czesc! Paulina, z Bielska (jakies 250km) i jak co poniektórzy również po technikum ekonomicznym :)

adapciak i zajecia z matmy niestety w moim przypadku odpadaja , wiec jak najbardziej za wczesniejsza integracja :D :D, bo niestety nikt ze znajomych do wrocławia sie nie wybiera, a fajnie byłoby kogos znac przed rozpoczeciem zajec :)

Merrvie 

Wysłany: 2011-08-09, 13:32   

Hej, Basiasta z lubelskiego (okolice Zamościa/Chełma) :) Ja z kolei jestem po LO - profil medialny, czyli taki językowy dziennikarz xD Chociaż nie miało to zbyt wiele wspolnego z FIRem, mam nadzieję, że tak jak wy, dobrze wybrałam! :chrupek
Na adapciak się nie wybieram (trochę za długa trasa), a do Wrocka wprowadzam się 21 września więc byłabym jak najbardziej za spotkaniem w tym terminie :> Pewnie bedziecie chcieli widzieć się wcześniej, ale przecież zawsze można urządzić dwa spotkania - piwo dla każdego się znajdzie :P
Fajnie byłoby się spotkać przed rozpoczęciem tego zacnego kierunku :D

ACz 

Wysłany: 2011-08-09, 16:02   

http://fir.magusz.net/viewtopic.php?f=9&t=8]viewtopic.php?f=9&t=8 ;)

Avs

Wysłany: 2011-08-10, 11:44   

Yv napisał/a:
[ quote ] a koniec cytatu to [ /guote ] :)

Kopiujesz między znaczniki tekst i masz o ;)

Mnie 25 chyba pasuje. Bo do 24-25 mam szkolenie, ale.. Do popołudnia powinnam wrócić :D

Bo tak, to dopiero tuż przed rozpoczęciem roku. Bo potem adapciak, jeszcze jeden wyjazd i o.

widzę że ktoś tu zna podstawy informatyki :)

sory że dopiero teraz piszę, ale byłem zajęty pracą, oglądaniem filmów itd ;)

Mam na imię Mateusz. chodziłem do lo o profilu mat-inf, aczkolwiek lubię większość nauk ścisłych :)
jestem z opolskiego, około 120km od wrocławia. mieszkania jeszcze nie załatwiałem, więc będę musiał zalatwic, chyba ze ktos ma miejsce wolne ;) i z tego co się orientowałem to jeszcze kolega z klasy się wybiera na nasz kierunek :)
co do integracji, jestem otwarty na propozycje ;)

a te zajęcia z matmy, to kiedy są i trzeba się jakoś specjalnie zapisać? (przespałem trochę terminy więc jak na razie nie umiem się ogarnąć)

robertq91 

Wysłany: 2011-08-10, 16:14   

Avs, Witaj Mateusz:) to jesteś już czwartą osobą z opolskiego :D do Opola chodziłeś do szkoły? no i jeśli można zapytać z jakich stron bliżej jesteś;)

Nieuchwytny

Wysłany: 2011-08-10, 17:32   

Cytat:
a te zajęcia z matmy, to kiedy są i trzeba się jakoś specjalnie zapisać? (przespałem trochę terminy więc jak na razie nie umiem się ogarnąć)

Co do zajęć z maty to miejsca jeszcze są bo wczoraj tam dzwoniłem, ale musisz się pośpieszyć.

Avs

Wysłany: 2011-08-10, 20:52   

robertq91 napisał/a:
Avs, Witaj Mateusz:) to jesteś już czwartą osobą z opolskiego :D do Opola chodziłeś do szkoły? no i jeśli można zapytać z jakich stron bliżej jesteś;)

Opole niezbyt. Okolice Olesna. Takie małe miasteczko na pograniczu łodzkiego, slaskiego.

a co do zajec z matmy, moze ktos udzielic szczegolow, co tam dokladnie bedzie, kiedy to sie odbedzie, to kiedy trzeba zglosic chec bycia tam, czy sie placi, no i gdzie sie to zglasza i jak? :)
ładnie proszę :)))

Ardilla 

Wysłany: 2011-08-11, 10:47   

witam, ja jestem z podkarpackiego, we Wrocławiu będę w możliwie najwcześniejszym terminie możliwym żeby wprowadzić się do akademika :)
na adapciak nie jadę, ale przed październikiem chętnie wybiorę się na jakieś spotkanie integracyjne ;)

robertq91 

Wysłany: 2011-08-11, 14:28   

Dostaliście już list? :) ja właśnie go otrzymałem choć za dużo informacji w nim nie ma :/

Maartaa 

Wydział: ZIF
Wysłany: 2011-08-11, 14:56   

robertq91 napisał/a:
Dostaliście już list?

jeszcze nie, choć spodziewam się go już od pon. i dalej nic. Trochę długo idzie, a mieszkam tylko 25km od wroc. no ale może jeszcze jutro coś się pojawi. wiem, że NE już dostaje od jakiegoś czasu.

Ewelajna92 

Wysłany: 2011-08-11, 18:27   

Hej:) Mam na imię Ewelina. Jestem z Trzemeszna - woj. wielkopolskie. Mam 230 km do Wrocławia. Ukończyłam LO na profilu matematyczno-biznesowym. Ogólnie to nie zamierzałam isć na finanse, ale... tak jakoś w ostatniej chwili się zdecydowałam...:P Zawsze matma była moim ulubionym przedmiotem:)
Na adapciak nie jadę i na zajęcia z matmy też nie..
Liczę na jakieś spotkanie integracyjne we wrześniu kilka dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Wtedy na pewno już większość będzie we Wrocławiu :)
Pozdrawiam wszystkich pierwszaków z FiRu :) :)

Ardilla 

Wysłany: 2011-08-12, 13:40   

24 i 26 września są dni otwarte dla pierwszaków, mam już list, rzeczywiście mało tam informacji. Ale jakoś dziwnie że indeksów nie będzie, mimo że te elektroniczne wygodniejsze to jakoś tak... czegoś będzie brakować ;)

Ewelajna92 

Wysłany: 2011-08-12, 16:18   

A kto z Was idzie do akademika???

martie

Wysłany: 2011-08-12, 18:23   

Ewelajna92 napisał/a:
A kto z Was idzie do akademika???

Poczytaj kilka stron wcześniej, z tego co pamiętam kilka osób o tym pisało ;)

Ewelajna92 

Wysłany: 2011-08-14, 13:32   

Faktycznie :P

Odpowiedz do tematu